Śmierć 2-latka pod kołami ciągnika. Chłopczyk sam uruchomił traktor

reklama

Do prawdziwej tragedii doszło wczoraj w bliskiej naszemu powiatowi gminie Słupno (pod Płockiem). 2,5-letni chłopczyk sam uruchomił stojący na posesji ciągnik, a następnie spadł wprost pod tylne koło pojazdu. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu w Warszawie.

 

Ze wstępnych ustaleń płockiej policji wynika, że w chwili wypadku rodzice 2,5-latka byli na terenie gospodarstwa. Kluczyki do stojącego na terenie posesji ciągnika znajdowały się w stacyjce. Chłopiec sam wszedł na traktor i przekręcił kluczyk. Gdy ciągnik ruszył, chłopiec spadł ze stopnia ciągnika wprost pod tylne koło. Z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie. Niestety, po kilku godzinach zmarł.

Do zdarzenia doszło w środę 7 sierpnia. Policja i prokurator zapowiadają szczegółowe zbadanie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz