Skradzionym rowerem cieszył się zaledwie kilka minut

reklama

W kilka minut po tym, jak z terenu jednej z posesji w centrum Kcyni zginął rower miejscowi policjanci zatrzymali 42-letniego złodzieja. Jednoślad odzyskano i przekazano właścicielowi. Podejrzanemu grozi kara nawet do 7,5 roku więzienia z racji tego, że przestępstwo popełnił jako recydywista.

Zgłoszenie o tym, że z terenu posesji w centrum Kcyni, zginął wart 800 złotych rower miejscowa policja otrzymała w środę (5.06.19) po południu. Kiedy kryminalni przyjmowali zawiadomienie o przestępstwie, mundurowi już sprawdzali miasto w poszukiwaniu złodzieja.

Po zaledwie 10 minutach, na jednej z ulic, zauważyli 42-latka prowadzącego rower pochodzący z kradzieży. Podejrzany został zatrzymany, a jednoślad zabezpieczony. Z racji tego, że złodziej był pijany, został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Wczoraj (6.06.19) usłyszał zarzut kradzieży popełnionej w warunkach powrotu do przestępstwa czyli tzw.: recydywy, dlatego też grozi mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Decyzję w sprawie mieszkańca Kcyni podejmie sąd.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz