Siedział na ławce i pokazywał...

reklama

We wtorek, około godziny 17, przy ulicy ks. Jaworskiego, nieopodal budynku płońskiej spółdzielni mieszkaniowej interweniował policyjny patrol. Wystraszona kobieta zadzwoniła po policję w sprawie siedzącego na ławce mężczyzny, który miał obnażać się na oczach przechodniów płci żeńskiej. 

Mężczyzna ów to 47-letni płońszczanin. Policjanci przedstawili mu artykuł 140 kodeksu wykroczeń, brzmiący następująco: 

Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.

47-latek został ukarany przez mundurowych mandatem w wysokości 100 zł i pouczony. Resztą wymienionych kar za takie zachowanie może zastosować tylko sąd na wniosek policji. - Jeśli taka sytuacja powtarzałaby się, to wtedy taki wniosek do sądu byłby skierowany - mówi podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. 

Oby tylko na tym zakończyły się ekshibicjonistyczne ekscesy 47-latka z Płońska...! 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz