Seria zdarzeń drogowych. Była ofiara śmiertelna i ranne osoby

reklama

9 maja zapisze się jako feralny dzień na drogach gminy Koronowo. Tego dnia doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń na DK nr 25. Niestety była ofiara śmiertelna.

Tuż po godzinie 14:00 służby ratunkowe otrzymały informacje o wypadku w okolicach Gościeradza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego citroena zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód ciężarowy. Uderzenie było tak silne, że w aucie ciężarowym urwała się tylna oś, a sam pojazd przewrócił się na bok. Kierowca osobówki nie przeżył tego zderzenia, a pasażerka została z lekkimi obrażeniami zabrana do szpitala. Jak informują bydgoscy strażacy niewiele brakowało, aby w samochody uderzyło następne auto ciężarowe. Na szczęście zdążyło ono wyhamować. Przez kilka godzin droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Policjanci organizowali objazdy m.in. przez Wyczółkowo, Bytkowice i drogę wojewódzką nr 243. Akcja utrudniona była przez wyciekające paliwo z przewróconego pojazdu i wyrwaną oś. Na miejscu pracowali strażacy z JRG 3 Bydgoszcz, OSP KSRG Gościeradz, OSP KSRG Koronowo, ciężki samochód ratownictwa technicznego oraz Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z JRG 2 Bydgoszcz.

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w Tryszczynie. Tam policyjny radiowóz wpadł w poślizg, wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Funkcjonariusze podążali w kierunku tragicznego wypadku w Gościeradzu. Policjanci trafili pod opiekę Zespołów Ratownictwa Medycznego.

Chwilowe utrudnienia w ruchu panowały także w Nowym Dworze. Samochód ciężarowy wyjeżdżający z drogi prowadzącej do Więzowna na DK 25, zawadził podwoziem o jezdnie. Doprowadziło to do utknięcia pojazdu oraz utrudnień w ruchu.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz