Sępólno: Marihuanę schował w bieliźnie

reklama

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego sępoleńskiej komendy podczas kontroli drogowej ujawnili śladowe ilości narkotyków. 29-latek miał je schowane w bieliźnie. Teraz mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Małgorzata Warsińska z KPP w Sępólnie Krajeńskim.

W piątek (14.06.19) o godzinie 20:00 policjanci patrolujący ulice Sępólna Krajeńskiego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. W trakcie kontroli, mundurowi ujawnili u 29-letniego mieszkańca Sępólna Krajeńskiego woreczek foliowy ze śladową ilością suszu roślinnego. Mężczyzna zawiniątko miał schowane w bieliźnie pod spodenkami. Kierowca został zatrzymany i trafił na komendę. Wstępne badania przeprowadzone przez stróżów prawa potwierdziły, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy i trafią do dalszych badań. 29-latkowi za popełnione przestępstwo grozić może nawet do 3 lat więzienia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz