Schował narkotyki w szafce w pracy

reklama

Ponad 100 tabletek amfetaminy znaleźli łukowscy kryminalni w szafce należącej do 26-latka, który odbywając karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym dodatkowo pracował w jednym z zakładów produkcyjnych na terenie gm. Trzebieszów.

Wczoraj łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że w jednym z zakładów produkcyjnych na terenie gminy Trzebieszów w szafce należącej do jednego z pracowników mogą znajdować substancje zabronione. Weryfikując tą informację funkcjonariusze przeszukali szafkę i znaleźli w niej ponad 100 tabletek amfetaminy.

Funkcjonariusze ustalili, że szafkę użytkuje 26-letni mężczyzna, który w chwili obecnej odbywa karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym i dodatkowo pracuje.

Teraz prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd 26-latek posiadał narkotyki oraz czy nie zajmował się także ich rozprowadzaniem.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz