Samochód cieżarowy przwożący wędliny wejchał do rowu w Łachowie [DK5]

reklama

11 sierpnia 2019 roku około godz. 1.00 szubińscy strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego w miejscowości Łachowo (objazd remontowanego odcinka DK5, węzeł łachowski). 

Po dotarciu na miejsce okazało się, że samochód ciężarowy przewożący wędliny, jadąc od strony Bydgoszczy na łuku drogi nie opanował pojazdu i wjechał do przydrożnego rowu. Działania strażaków polegały na posprzątaniu jezdni z kruszywa drogowego. Na czas działania służb ratunkowych droga była całkowicie zablokowana. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z sekcji Ruchu Drogowego KPP Nakło nad Notecią.

Utrudnienie w tym miejscu mogą ponownie się pojawić podczas wyciągania zestawu z rowu. Na ten czas DK 5 będzie całkowicie zablokowana, a policja wyznaczy objazd. Więcej informacji wkrótce.  

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz