Sami się ewakuowali i to uratowało im życie...

reklama

Ten przykład pokazuje, że mieszkańcy regionu gostyńskiego bardzo poważnie podchodzą do problemu czadu. Coraz więcej mieszkańców zaopatruje się w czujki tlenku węgla. Jedna z nich postawiła na nogi lokatorów domu w Czarkowie.

Alarm włączył się wczoraj przed północą. Mieszkańcy bez chwili wahania sięgnęli po telefon i zadzwonili po pomoc. Już po kilku minutach na miejscu były zastępy JRG Gostyń i OSP Poniec. - Nasze mirniki nie wykazały żadnych śladów tlenku węgla, ale wstrzymano eksploatacje pieca węglowego  sprawdzenie komina przez kominiarza - mówi ognm. Mateusz Rajewski, dyżurny operacyjny KP PSP Gostyń. Nikomu nic się nie stało, mieszkańcy opuścili dom jeszcze przed przybyciem strażaków.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz