Rtęć na stacji PKP. Czwarta akcja wariata

reklama

To wiadomość z ostatniej chwili. Na stację PKP w Sochaczewie udały się właśnie zastępy straży pożarnej włącznie z ekipą specjalizującą się w zagrożeniach chemicznych. Po raz czwarty w ostatnim czasie KPPSP Sochaczew odebrała zgłoszenie o obecności rtęci na stacji. W tym momencie nie dysponujemy bardziej szczegółowymi informacjami, na pewno jednak podróżni muszą się liczyć z utrudnieniami. 

Strażacy będą musieli zabezpieczyć teren i w związku ze sprawdzeniem zgłoszenia, i ewentualnym usunięciem niebezpiecznej substancji.

Niewątpliwie, ktoś nie tylko niefajnie się bawi naszym i strażaków kosztem, ale przede wszystkim stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Nadal bez odpowiedzi pozostaje, skąd ów ktoś ma rtęć. Mamy nadzieję, że policji uda się namierzyć sprawcę, zapobiegając kolejnym takim sytuacjom.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz