Rozpoznajesz go? Ma związek z kradzieżą w Sopocie

reklama

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą czynności w sprawie kradzieży karty bankomatowej i dokonania przy jej użyciu kilku nieuprawnionych wypłat pieniędzy z bankomatów. Pokrzywdzony stracił w ten sposób blisko 3 tys. zł.

Do zdarzenia doszło 7 czerwca w Sopociewiązek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek widnieje na zdjęciach i video przesłanych przez Policję.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-243 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=I5UmE1iwGvA&feature=youtu.be[/YT]

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz