Rozebrał się przed nastolatkami. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

reklama

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą śledztwo w sprawie innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce 13 sierpnia 2019 roku około godziny 14:00 w Bydgoszczy przy ulicy Dobrzyńskiej a Wąbrzeskiej. Sprawca podszedł do siedzących przy dróżce leśnej dwóch dziewczyn w wieku 14 lat i dopuścił się innej czynności seksualnej, po czym oddalił się w kierunku ul. Al. Jana Pawła II.

Podejrzewanym jest, jadący na rowerze, mężczyzna w wieku około 25-30 lat, mający ciemne krótkie włosy, ubrany w czerwone szorty, szarą (lub jasnoniebieską) koszulkę z krótkim rękawem, na twarzy ciemne okulary.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać dyżurnemu Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny osobiście przy ulicy Ogrody 19a lub telefonicznie pod numerami 52-588-15-59 lub 112 (czynne całodobowo).

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz