Rower odzyskany, złodziej zatrzymany

reklama

Funkcjonariusze zespołu wykroczeń, dzięki konsekwentnemu działaniu i doskonałemu rozpoznaniu środowiska przestępczego a także dobrej współpracy ze Strażą Miejską miasta Mińsk Mazowiecki, ustalili podejrzanego o kradzież roweru. Jest 79-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, u którego w domu policjanci zabezpieczyli skradziony rower a następnie przekazali właścicielce. Wobec podejrzanego zostanie teraz skierowany wniosek do sądu o ukaranie.

Policjanci zespołu wykroczeń zostali powiadomieni o kradzieży roweru ze stojaka przed dworcem PKP od strony ul. Sosnkowskiego. Mundurowi zebrali w tej sprawie materiał dowodowy m. in. nagranie z kamer monitoringu. Widać na nim jak nieznany starszy mężczyzna podchodzi do stojaka na rowery, bierze jeden z rower i nim odjeżdża.

Rozpoczęło się policyjne dochodzenie mające na celu ustalenie kim jest mężczyzna na nagraniu. Dzięki dobrej współpracy ze Strażą Miejską miasta Mińsk Mazowiecki, która zainicjowała proces wykrycia mężczyzny i przekazała policjantom wstępne "namiary" możliwe było ustalenie personaliów tej osoby. Policjanci wykonując dalsze czynności potwierdzili, że podejrzanym o kradzież roweru jest 79-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego. W domu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli skradziony rower. Podejrzany o kradzież, dokonał w nim pewnych zmian aby rower był trudniej rozpoznawalny, jednak właścicielka roweru bez większych problemów rozpoznała swoja własność.

Teraz policjanci skierują wobec mężczyzny wniosek o ukaranie do sądu.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz