Romowie znów próbują kraść! Uważajcie!

reklama

To informacja od czytelnika hej.mielec.pl, który dzisiaj wczesnym rankiem spotkał samochód wypełniony Romami w Chorzelowie. Odjechali szybko gdy zainteresował się celem ich wizyty.

O Romach, którzy krążą po regionie mieleckim słyszymy regularnie. Niestety zazwyczaj wiąże się to z policyjnymi doniesieniami o oszustwach bądź kradzieżach.

Dzisiaj (9 sierpnia) rankiem grupa Romów przemieszczała się po Chorzelowie. Wzbudziło to czujność u przechodnia, który postanowił szybko zadziałać i uchronić mieszkańców wsi od problemów. Zauważył, że Cyganka próbowała o 6 rano dostać się na jedną z posesji. Szybko podszedł i zaczął dopytywać o cel wizyty, w reakcji Romowie odjechali. - Były tam trzy kobiety w towarzystwie mężczyzny - wskazuje.

O sprawie wie mielecka policja. Romowie podróżują srebrnym seatem na niemieckich numerach rejestracyjnych.

Apelujemy by widząc takich gości w naszych miejscowościach szybko reagować. Ostrzegać znajomych i przede wszystkim zawiadamiać policję, nie jest wykluczone, że te osoby mogą być już poszukiwane!

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz