Radomsko: myśleli, że wyłudzą pieniądze zostali zatrzymani

reklama

 

W Radomsku z parkingu osiedlowego w nocy z 31 maja na 1 czerwca 2019 roku skradziono samochód osobowy marki Audi A7. Policjanci rozpoczęli poszukiwania skradzionego pojazdu oraz sprawcy przestępstwa. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Audi nie zostało skradzione.

Do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku 1 czerwca 2019 roku przyszedł  mieszkaniec  Radomska, który zgłosił  kradzież swojego samochodu audi. Policjanci od pokrzywdzonego przyjęli zawiadomienie  o popełnionym przestępstwie, wykonali wszelkie czynności  w celu zabezpieczenia niezbędnego materiału dowodowego. Po wnikliwej analizie zebranych informacji  funkcjonariusze ustalili, że do kradzieży faktycznie nie doszło. Policjanci zatrzymali trzy osoby , którym został przedstawiony zarzut usiłowania oszustwa na szkodę firmy ubezpieczeniowej. Za takie przestępstwo mężczyznom grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratora sąd aresztował podejrzanych na 2 miesiące. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz