Przykra sprawa...

reklama

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego doszło na trasie Smogorzewo-Talary. Pojazd, którym jechała tylko kierująca wpadł z drogi... w pole, a następnie stoczył się około dziesięciu metrów w dół.  

Około godz. 14. zastępy straży pożarnej, policja i zespół karetki pogotowia interweniowały na trasie Smogorzewo-Talary. - Samochód osobowy wypadł z drogi i wylądował na sąsiadującym polu. Autem jechał kobieta w wieku około 60 lat, trafiła ona pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Była przytomna - mówi kpt. Marcin Nyczka, oficer prasowy KP PSP Gostyń.

Pojazd stoczył się z około 10 metrów w dół, niewykluczone, ze również koziołkował. Z naszych informacji wynika, że kobieta jechał samochodem marki Renault Megane od strony Talar w kierunku Smogorzewa. Na zakręcie prawdopodobnie inny pojazd mógł zajechać jej drogę, wtedy straciła panowanie nad autem. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z gostyńskiej drogówki.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz