Przerażający wypadek z udziałem kanadyjkarza reprezentacji Polski!

reklama


Dosłownie przysłowiowy "włos" groził Alexowi Koliadychowi od śmierci na inowrocławskiej ulicy. Zawodnik mający reprezentować Polskę na mistrzostwach Europy juniorów w sprincie kanadyjkowym omal nie przypłacił życiem zaistniałej w Inowrocławiu sytuacji.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera samochodowa  umieszczona na jednym z samochodów. Zawodnik reprezentacji Polskiej zmierzał na dworzec. Po drodze jednak doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Najpierw auto uderzyło w walizkę co przyczyniło się do zmniejszenia obrażeń. Niestety okazały się one na tyle poważne, że zawodnik nie wystartuje w najbliższych sprintach kanadyjkowych w czeskich racicach-Rudnicach. Kanadyjkarz nie pamięta samego uderzenia, obudził się już w karetce.

Dochodzenie w sprawie prowadzi policja.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz