Przekroczył znacznie prędkość. Zabrali mu prawo jazdy

reklama

Zatrzymane prawo jazdy, mandat i punkty karne to efekt jazdy z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Wczoraj policjanci chełmińskiej „drogówki” rozliczyli w ten sposób 49-letniego kierującego toyotą. 

1 sierpnia w miejscowości Paparzyn, policjanci chełmińskiej „drogówki” dokonywali pomiaru prędkości w obszarze zabudowanym. O godz. 20.30 funkcjonariusze skontrolowali 49-letniego kierującego toyotą prius, który zignorował obowiązujące przepisy, przekraczając dozwoloną prędkość o 56 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy w celu wydania przez starostę decyzji o zatrzymaniu dokumentu na 3 miesiące. Ponadto mieszkaniec Torunia otrzymał mandat z punktami karnymi. 

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to główna przyczyna zdarzeń drogowych. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz