Przechowywał w domu ponad kilogram narkotyków. Został aresztowany

reklama

Dzięki pracy kryminalnych z miejscowej komendy na rynek nie trafi znaczna ilość zakazanych środków. W jednym z chełmińskich mieszkań funkcjonariusze znaleźli ponad kilogram narkotyków. Zatrzymany przez mundurowych 20-latek, odpowiedzialny za nielegalny proceder, usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12-lat pozbawienia wolności. 

Policjanci nie poprzestają w walce z osobami handlującymi różnego rodzaju środkami odurzającymi i psychotropowymi, które stanowią zagrożenie nie tylko dla zdrowia ale również życia. 

W czwartek (08.08), na podstawie wcześniejszych ustaleń, kryminalni z miejscowej komendy udali się do jednego z chełmińskich mieszkań. Podczas przeszukania lokalu policjanci znaleźli ponad kilogram marihuany, prawie 74 gramy amfetaminy oraz urządzenia służące do porcjowania i ważenia zakazanych środków. 

Zatrzymany w mieszkaniu 20-letni mężczyzna odpowiedzialny za nielegalny proceder, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzut przygotowania do wprowadzenia w obrót znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu za popełnione przestępstwo został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz