Pracownica stacji paliw ujęła pijanego motorowerzystę

reklama

2 promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który został ujęty przez pracownicę jednej ze stacji paliw w gminie Mogilno. Przytomne zachowanie kobiety być może zapobiegło kolejnej  tragedii na drodze.

Eliminowanie z ruchu pijanych kierowców jest jednym z priorytetów działań policji. Niejednokrotnie mundurowi wspierani są przez obywateli, którzy zgłaszają jaką trasą i jakim pojazdem porusza się nietrzeźwy. Zdarzają się również sytuacje, że obywatel ujmuje pijanego i na miejsce wzywa policję.

- Taka właśnie sytuacja miała miejsce wczoraj. Po godzinie 18:00 dyżurny mogileńskiej komendy został powiadomiony, że pracownica jednej ze stacji paliw w gminie Mogilno ujęła pijanego motorowerzystę. Na miejsce natychmiast pojechał patrol dzielnicowych. Przekazany policjantom 45–latek został przebadany na zawartość alkoholu. Urządzenie wykazało, że ma w organizmie 2 promile - mówi asp. Tomasz Bartecki.

Być może dzięki natychmiastowej reakcji zgłaszającej nie doszło do kolejnej tragedii na drodze, bo jazda w takim stanie zdecydowanie zagrażała bezpieczeństwu nie tylko kierującego, ale również innych uczestników ruchu.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz