Pożar w zakładzie pracy! Trudno powiedzieć, co było jego przyczyną...

reklama

Ogień pojawił się na terenie jednej z firm produkcyjnych w Pępowie. Pożar nie objął żadnego z budynków, paliły się odpady zgromadzone w jednym z kontenerów. Nie udało się dotąd ustalić co mogło być tego powodem.

W sobotę przed godz. 18. zastępy JRG Gostyń, OSP Pępowo, OSP Babkowice skierowano na teren jednej z firm produkcyjnych w Pępowie, gdzie doszło do pożaru.  - Doszło do zapalenia odpadów poliestrów w kontenerze. Było to na zewnątrz budynku - mówi st. asp. Tomasz Grześkowiak, dyżurny operacyjny KP PSP Gostyń.

Konieczne było opróżnienie kontenera za pomocą zakładowej ładowarki i ugaszenie tlących się poliestrów. Nie wiadomo co było powodem pojawienia się ognia. - Nie odnotowano żadnych strat - podsumował dyżurny KP PSP Gostyń.

Foto: arch. G24

[ALERT]1575797649230[/ALERT]

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz