Pożar kotłowni w Zakrzewie

reklama

W sobotę (11.05.2019), kilka minut po godzinie szóstej do Stanowiska Kierowania w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w obrębie komina i kotłowni jednego z zakładów w Zakrzewie przy ul. Złotowskiej. Dyżurny skierował do działań dwa pojazdy z miejscowej jednostki oraz kolejne dwa ze Złotowa oraz oficera operacyjnego Komendy.

Pierwsze działania gaśnicze podjęli właściciele zakładu, które zostały wsparte przybyłymi zastępami straży. Strażacy wyposażeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych kontynuowali podjęte działania gaśnicze wewnątrz obiektu i w obrębie komina na dachu. Dokonano częściowej rozbiórki, aby wykluczyć potencjalne źródła ognia. Przeprowadzono kontrolę kamerami termowizyjnymi, zakończono działania.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz