Potrącili rowerzystę i uciekli. Byli pijani

reklama

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu prowadzi postępowanie w sprawie zdarzeń w Rydzowie i Łączkach Brzeskich, do których doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

W niedzielę w godzinach wieczornych w Rydzowie znaleziono rowerzystę, który chwilę wcześniej został potrącony przez nieznanych sprawców. Rowerzysta podróżował w kamizelce odblaskowej, rower miał oświetlenie. Mężczyzna został przekazany pogotowiu ratunkowemu.

Według relacji świadków rowerzysta został potrącony przez srebrny samochód, który po zdarzeniu miał przejechać przez rów i polem wrócić na drogę powiatową w kierunku Rudy.

- Poszukiwany pojazd marki Volvo zauważono w Rudzie. Kierowca zaczął uciekać, stracił panowanie nad samochodem i dachował do przydrożnego rowu w Łączkach Brzeskich - to wstępne ustalenia Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. - Samochodem jechało dwóch mężczyzn w wieku 29 i 28 lat. Obaj mieli po 1,5 promila alkoholu we krwi. Zostali przewiezieni do szpitala.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi mielecka policja.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz