Potężny pożar we Włocławku. Ludzie chcieli skakać przez okna!

reklama

W bloku przy ul. Dziewińskiej wybuchł pożar. Z ogniem walczyło kilka jednostek straży pożarnej. Wielu osobom udzielana jest pomoc medyczna.

Ogień pojawił się po godz. 18 w mieszkaniu na pierwszym piętrze bloku przy ul. Dziewińskiej 32A. Jak udało się nam ustalić, w pomieszczeniu mógł przebywać starszy mężczyzna.

Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Początkowo zajął mieszkanie, a po chwili objął również elewację budynku. Wiele mieszkań znajdujących się powyżej pierwszego piętra zostało zniszczonych i okopconych.

Z ogniem walczyło kilka jednostek straży pożarnej z Włocławka i pobliskich miejscowości. Mieszkańcy bloku zostali ewakuowani. Na klatce schodowej pojawiło się jednak mnóstwo dymu i część ludzi nie mogła opuścić swoich mieszkań. Strażacy musieli skorzystać z dźwigów i zabierać mieszkańców z ich balkonów.

Z relacji świadków wynika, że część osób w panice próbowała wyskakiwać przez okna, a inni chcąc ratować najbliższych próbowali wejść siłą do budynku. Wielu osobom została udzielona pomoc medyczna. Wśród poszkodowanych mieszkańców mogą znajdować się osoby starsze i dzieci. Na miejsce zdarzenia podstawiono autobus MPK, gdzie przebywają poszkodowani.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz