Poszukiwany Maciej Stolarz

reklama

Zawierciańscy policjanci poszukują 47-letniego Macieja Stolarza, oskarżonego o posiadanie środków odurzających. Poszukiwany mężczyzna ma 172 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy. Od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej na terenie Hiszpanii. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Maciej Stolarz jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu. Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Aktualnie najprawdopodobniej przebywa na terenie Hiszpanii. Jest on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz