Poszukiwany listem gończym aresztowany w barze!

reklama

W ręce policjantów wpadł 58-letni mężczyzna, który ukrywał się przed organami ścigania. Odbywa teraz karę pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 18.00 ul. Świętokrzyską w Inowrocławiu szedł w czasie wolnym jeden z policjantów Wydziału Kryminalnego. Po drugiej stronie ulicy zauważył mężczyznę, który przypominał mu poszukiwanego listem gończym, co wkrótce się potwierdziło.

- Powiadomił o swoich spostrzeżeniach policyjny patrol, obserwując w dalszym ciągu trasę, którą poruszał się mężczyzna. Wspólnie z policjantami, w pobliskim barze dokonał jego zatrzymania - mówi asp. szt. Izabella Drobniecka.

58-letni mężczyzna był poszukiwany do odbycia 30 dni pozbawienia wolności zasądzone przez inowrocławski sąd. Już w dniu zatrzymania, czyli od wczoraj, trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa swoją karę.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz