Poszukiwany i zatrzymany. Mieszkańca Leszna policja schwytała w Holandii

reklama

W Holandii został zatrzymany 34-letni mieszkaniec Leszna, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania do odbycia kary więzienia za kradzieże i włamania. Mężczyzna został już przewieziony do Polski i trafił za kraty.

Mężczyzna był poszukiwany od kilku lat za kradzieże rowerów dokonywane między innymi sprzed szkół oraz włamania do piwnic i pomieszczeń gospodarczych. Podstawą, która uruchomiła procedurę poszukiwawczą, był list gończy wystawiony przez leszczyński sąd.

Kryminalni z Leszna ustalili, że mężczyzna może ukrywać się w Holandii. Przekazali tę informację do sądu, który wydał Europejski Nakaz Aresztowania.

Poszukiwania 34-latka odbywały się przy współpracy leszczyńskiej i holenderskiej policji. Po zatrzymaniu w Holandii mężczyzna został w ubiegłym tygodniu przetransportowany do Polski i umieszczony w więzieniu, gdzie odbędzie karę 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz