Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany na przyjęciu weselnym

reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku, Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Posterunku Policji w Ujściu zatrzymali na przyjęciu weselnym 49-letniego mężczyznę, który od kilku miesięcy był poszukiwany dwoma listami gończymi w celu osadzenia w Zakładzie Karnym za wcześniej popełnione przestępstwa. Teraz mężczyzna kilka najbliższych lat spędzi za więziennymi kratami - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

Policjant z Komisariatu Policji w Wyrzysku w czasie wolnym ustalił, że na przyjęciu weselnym w Kaczorach będzie przebywał 49-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy jest poszukiwany dwoma listami gończymi w celu osadzenia w Zakładzie Karnym za wcześniej popełnione przestępstwa. Kiedy funkcjonariusz doprecyzował szczegóły i potwierdził, że faktycznie poszukiwany jest obecny na przyjęciu, wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego, Patrolowo – Interwencyjnego oraz z Posterunku Policji w Ujściu przystąpili do działania.

Przed godziną 22.00 na salę, gdzie trwała impreza, dyskretnie weszło kilku funkcjonariuszy i wyprowadzili oni poszukiwanego, w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i nie przestraszyć gości. 49-letni mężczyzna był spokojny. Obecnie nie ma on stałego miejsca zamieszkania. Teraz za więziennymi kratami spędzi kilka najbliższych lat.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz