Pościg za kierowcą z narkotykami

reklama

W nocy policjanci ruchu drogowego patrolowali ulicę Trakt Świętego Wojciecha w Gdańsku. Zauważyli kierowcę opla, który gwałtownie skręcił w ulicę Niegowską. Policjanci postanowił zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej, za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych wydali kierowcy polecenie zatrzymania pojazdu. Ten widząc radiowóz, przyspieszył i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli za nim w pościg, kierowca nie reagował na dawane przez policjantów sygnały. Po kilku minutach kierowca opla zjechał autem do rowu z wodą, unieruchamiając swój pojazd. W trakcie interwencji ustalono, że za kierownicą opla siedzi 40-letni mieszkaniec powiatu, który nie ma uprawnień do kierowania. Policjanci zwrócili uwagę na wygląd i zachowanie mężczyzny.

Jego źrenice nie reagowały na światło, nie było z nim też żadnego kontaktu słownego. Natychmiast wezwano pogotowie. Przeszukali też samochód mężczyzny i w plecaku znaleźli woreczek strunowy z białym proszkiem – najprawdopodobniej amfetaminą, który został zabezpieczony do dalszych badań. Zatrzymany mężczyzna trafił do szpitala, gdzie została pobrana od niego krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz