Pościg jak w grze komputerowej! Taranował radiowóz!

reklama

W nocy z niedzieli na poniedziałek na ulicach Mielca i pobliskich miejscowości doszło pościgu za pijanym kierowcą. Mężczyzna został obezwładniony. Jeden policjant jest ranny!

O pościgu poinformowali nas czytelnicy. Radiowóz pędził za samochodem osobowym najpierw po ulicach starego miasta, później akcja przeniosła się do Podleszan. Uciekinier przejechał nawet po kładce na Wisłoce.

Szaleńcza jazda pijanego kierowcy nie mogła uchronić go przed zatrzymaniem. Bandyta za kierownicą próbował nawet taranować radiowóz, a gdy został zatrzymany stawiał czynny opór. Jeden z mieleckich policjantów został ranny.

Zatrzymany ma 36-lat, mieszka w gminie Mielec. Wszystko wskazuje na to, że był pijany. Po wytrzeźwieniu będzie brał udział w czynnościach w mieleckiej komendzie. Mundurowi wyjaśnią czemu uciekał i przede wszystkim z jakiego powodu nie zatrzymał się do kontroli drogowej, co było początkiem pościgu.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz