Policyjny przewodnik z psem odnaleźli zaginioną kobietę

reklama

Dzięki natychmiastowej akcji poszukiwawczej wczoraj wieczorem siedleccy policjanci odnaleźli zaginioną 46-letnią mieszkankę gminy Przesmyki. Do zaginionej jako pierwszy dotarł przewodnik z psem służbowym.

W niedzielę (12 maja) po południu do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach dotarła informacja o zaginięciu 46-letniej kobiety. Rodzina zaginionej zgłosiła, że mieszkanka jednej z miejscowości w gm. Przesmyki rano wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Kobieta nie poinformowała też żadnego z członków rodziny gdzie się udaje oraz nie zabrała ze sobą telefonu.

Funkcjonariusze natychmiast zorganizowali poszukiwania. Kilkunastu policjantów wspólnie ze strażakami szukało zaginionej w pobliżu miejsca zamieszkania. Działania były utrudnione, ponieważ jest to teren zalesiony. Bardzo szybko w rejon poszukiwań dotarł przewodnik z psem służbowym. Pies podjął trop już w miejscu zamieszkania 46-latki, skierował się do pobliskiego lasu i w krótkim czasie doprowadził do miejsca, w którym znajdowała się kobieta.

Policjanci na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy medycznej odnalezionej.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz