Policyjny pościg! Uciekał diller narkotyków?

reklama

Dzisiaj w południe doszło do pościgu za samochodem osobowym po ulicy Sienkiewicza w Mielcu. Kierowca próbował skryć się na terenie prywatnej posesji.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego próbowali zatrzymać do kontroli na terenie Mielca osobowego forda, kierujący zignorował sygnały mundurowych i zaczął uciekać. Ruszył ulicą Sienkiewicza w kierunku Chorzelowa.

Uciekinier nie odważył się jednak na dłuższą jazdę, skręcił na teren jednej z posesji przy Sienkiewicza. Tam błyskawicznie pojawili się też policjanci, którzy kierowcę obezwładnili. Okazało się, że to mężczyzna już znany policjantom z innych spraw.

Funkcjonariusze przeszukali także forda, w którym odkryli najprawdopodobniej narkotyki. Wszystko wskazuje na to, że uciekający może być nawet dealerem narkotykowym. Policja zapowiada dalsze czynności w tej sprawie.  


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz