Policjant po służbie zatrzymał pijanego obywatela Indii

reklama

Jadący "wężykiem" przez Borowo citroen zwrócił uwagę policjanta po służbie. Funkcjonariusz zdecydował się zatrzymać kierowcę. Okazało się, że auto prowadził obywatel Indii, który miał w wydychanym powietrzu 1,4 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Jak informuje Artur Socha, p.o. rzecznika prasowego kartuskiej policji, funkcjonariusz po służbie, jadący przez Borowo zwrócił uwagę na citroena, którego kierowca najwyraźniej miał kłopot z utrzymaniem właściwego kierunku jazdy. Policjant postanowił zatrzymać auto. Kiedy kierowca citroena zjechał w boczną drogę, funkcjonariusz podbiegł do auta i uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę, jednocześnie wzywając na miejsce patrol.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca citroena - obywatel Indii - miał w organizmie 1,4 promila alkoholu. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Ale to nie jedyny nietrzeźwy kierowca zatrzymany w miniony weekend. W sobotę w Puzdrowie (gm. Sierakowice) zatrzymano 64-letniego kierowcę volvo. Mężczyzna miał w organizmie 1,6 promila alkoholu. Wcześniej spowodował kolizję.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz