Policjanci znaleźli 905 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy

reklama

Policjanci z Kolna zatrzymali 64-letniego mężczyznę, u którego w samochodzie oraz w miejscu zamieszkania, zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

- Funkcjonariusze Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Kolnie w miejscowości Jurzec Włościański, zatrzymali do kontroli pojazd marki Seat Cordoba - informuje oficer prasowy kolneńskiej Policji Monika Chmielewska. - Z posiadanych informacji wynikało, że mogą w nim być przewożone towary tytoniowe bez polskich skarbowych znaków akcyzy.  Policjanci nie mylili się.

W trakcie sprawdzania pojazdu ujawniono 85 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Kolejną część kontrabandy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ujawnili podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 64-latka oraz pomieszczeniach gospodarczych.

- Łącznie zabezpieczyli 905 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy - podsumowuje oficer prasowy.

Mężczyzna usłyszał zarzut przewożenia i przechowywania nielegalnego towaru. Sprawą zajmie się teraz sąd. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz