Policjanci znaleźli 12 krzaków konopi indyjskich

reklama

Policjanci z Sierpca znaleźli w pobliskim Szczutowie uprawię konopi indyjskich. Śledczy zabezpieczyli 12 krzaków oraz marihuanę. Podejrzany 31-latek usłyszał zarzuty. 

Jak poinformowała Aleksandra Szarwińska z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, miejsce uprawy konopi indyjskich funkcjonariusze ustalili w wyniku pracy operacyjnej. W lesie w miejscowości Szczutowo (pow. sierpecki) znaleziono 12 krzaków w różnych fazach wzrostu. 

- Nie było to jedyne odkrycie policjantów, gdyż podczas przeszukania rzeczy zatrzymanego mężczyzny policjanci ujawnili marihuanę - informuje Szarwińska. - Zatrzymany 31-letni mieszkaniec gminy Szczutowo usłyszał zarzuty uprawy oraz posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

Prokuratura zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.  

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz