POLICJANCI ZATRZYMALI KIEROWCĘ ŚCIGANEGO LISTEM GOŃCZYM

reklama

W poniedziałek (5 sierpnia br.) nad ranem policjanci, którzy patrolowali drogę krajową nr 22 w miejscowości Czarna Woda, zatrzymali do kontroli bmw na belgijskich tablicach rejestracyjnych. Autem kierował 43-letni mieszkaniec powiatu malborskiego.

Gdy funkcjonariusze sprawdzili personalia kierowcy w policyjnych kartotekach okazało się, że wylegitymowany mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Malborku w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Mundurowi udaremnili ściganemu przez wymiar sprawiedliwości kierowcy możliwość kontynuowania dalszej jazdy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Samochód, którym poruszał się poszukiwany mężczyzna, został odholowany na parking strzeżony. Jeszcze dzisiaj 43-latek zostanie przekonwojowany do placówki penitencjarnej, w której odbywać będzie wyrok orzeczony przez sąd.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz