Policjanci zatrzymali dilera z Budzynia

reklama

10 czerwca kryminalni chodzieskiej Policji w jednym z zakładów na terenie Budzynia zatrzymali mężczyznę. Posiadał on przy sobie marihuanę. Za wejście w konflikt z prawem odpowie przed sądem. Grozi mu kilka lat więzienia.

 

W poniedziałek późnym wieczorem policjanci Wydziału Kryminalnego weszli do jednej z firm na terenie Budzynia. Posiadali bowiem informację, że pracujący tam 24-latek może posiadać znaczne ilości substancji zabronionych. Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami przyznał się, że ma przy sobie narkotyki i wyjął z plecaka pojemnik z suszem. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana.

Mieszkaniec Rogoźna został zatrzymany i przewieziony do siedziby chodzieskiej Policji, gdzie następnego dnia usłyszał zarzut posiadania ponad 12 gramów marihuany.

W przeszłości był karany za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz