Policjanci wciąż szukają 16-letniej Alicji. Czy udało się ustalić jej miejsce pobytu?

reklama

Policjanci wciąż prowadzą poszukiwania 16-letniej Alicji Szymborskiej. Nastolatka wyszła z domu w sobotę, 23 marca i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z najbliższą rodziną.

Nastolatki poszukują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim. Jak podają mundurowi, 16-letnia dziewczyna ma 168 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i długie, brązowe włosy. W dniu zaginięcia Alicja Szymborska ubrana była w ciemnozieloną sukienkę, czarną skórzaną kurtkę, jeansy i buty sportowe koloru białego.

Jak udało się nam ustalić, nadal nie udało się ustalić miejsca pobytu dziewczyny.

- 16-latka nie odnalazła, jednak poszukiwania cały czas są kontynuowane. Zaangażowani są w nie wszyscy policji z komendy powiatowej. Sprawdzany jest każdy trop - relacjonuje mł.asp.  Marta Białkowska - Błachowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionej lub widział ją po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z aleksandrowską jednostką policji pod numerem telefonicznym 054 231 82 00. Informacje można przekazać również pod numerem 112.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz