Policjanci poszukują zaginionego 40-letniego Krzysztofa Góreckiego

reklama

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 40-letniego Krzysztofa Góreckiego. Mężczyzna wyszedł z domu w Śmiłowie w dniu 13 czerwca br. o godz. 06:00. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 67 353 15 60 (dyżurny) lub 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Krzysztofa Góreckiego, do którego doszło 13 czerwca br. o godz. 06.00 w Śmiłowie. Mężczyzna wyszedł z domu do pracy.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 195 cm, waga ok. 100 kg, oczy niebieskie, włosy krótkie, ciemne. Zaginiony nosi okulary. Ubrany był w ciemne spodnie i ciemną koszulkę oraz biało-czarne trampki. Mężczyzna miał przy sobie torebę przewieszoną przez ramię.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 67 353 15 60 czynnym całą dobę lub 112.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz