Policjanci odnaleźli kobietę w lesie

reklama

W piątek wieczorem (27 września) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie został powiadomiony o zaginięciu kobiety na terenie miejscowości Wilga. W poszukiwaniu wzięli udział policjanci z powiatu garwolińskiego, policyjny przewodnik psa służbowego oraz zastępy straży pożarnej. Zaginioną odnaleźli policjanci następnego dnia nad ranem w lesie.

W piątkowy wieczór dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 87-letniej kobiety w miejscowości Wilga. Policjanci ustalili, że kobieta wyszła z domu w którym przebywała w godzinach popołudniowych. Dyżurny rozpoczął akcję poszukiwawczą. W rejon, gdzie kobieta mogła przebywać, dyżurny skierował policjantów z terenu powiatu garwolińskiego. Do działań dołączył również przewodnik z psem służbowym, a także zastępy straży pożarnej. Poszukiwania w niesprzyjających warunkach pogodowych trwały kilka godzin i zakończyły się w godzinach nocnych. W sobotę od samego rana rozpoczęto akcję. Pomimo padającego deszczu poszukiwania zakończyły się pomyślnie. W godzinach porannych siedzącą w głębi lasu kobietę, odnaleźli policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie. Na miejsce przybyła również załoga pogotowia ratunkowego, gdzie kobieta została przekazana.

Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności, nawet jeśli wydaje nam się, że doskonale znamy las. Podczas wycieczek należy stale utrzymywać kontakt wzrokowy z innymi towarzyszącymi nam osobami. Należy unikać tych obszarów leśnych, które znamy słabo lub nie znamy wcale.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz