Policja wyjaśnia przyczyny śmiertelnego wypadku

reklama

Na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Gościeradz na trasie między Bydgoszczą a Koronowem doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym zginął 67-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem C5 zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym.

Wczoraj (09.05.2019) o godzinie 14:10 dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym zaistniałym na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Gościeradz w powiecie bydgoskim.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy potwierdzili ten fakt. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni mężczyzna kierujący citroenem C5 z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. W wyniku tego wypadku mieszkaniec Radomia poniósł śmierć na miejscu.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz