Policja szuka zaginionej 42-latki

reklama

Ostatni raz była widziana kilka dni temu we Wschowie. Od tego czasu ślad po niej zaginął. Zaniepokojona rodzina poinformowała o zniknięciu 42-latki policję. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z KPP Gostyń bądź inna najbliższa jednostką.

Policjanci gostyńskiej komendy prowadzą poszukiwania 42-letniej Moniki Cieślak z Siemowa (gmina Gostyń). Kobieta kilak dni temu zerwała kontakt z rodziną. - Monika Cieślak ostatni raz była widziana w dniu 02 maja 2019 roku około godz. 17:30 we Wschowie, gdzie nadal może przebywać - mówi Monika Curyk, zastępca rzecznika KPP w Gostyniu.

Rysopis zaginionej: wzrost 164 cm; szczupła budowa ciała, włosy blond, krótkie czesane pod górę, twarz owalna, uzębienie pełne, okulary korekcyjne, na prawym ramieniu kolorowy tatuaż w kształcie motyla, na lewym nadgarstku od strony wewnętrznej tatuaż znak nieskończoności. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w jasne niebieskie spodnie typu jeans, bluzę z długim rękawem koloru żółtego, płaszcz w różnokolorową kratę, buty mokasyny koloru białego z frędzlami.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, znają jej aktualne miejsce pobytu lub mogą udzielić informacji, które pomogą w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Gostyniu, pod numerami telefonów: KPP Gostyń tel. : (65) 5758270, 575 8200, 5758304, 5758209.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz