Policja prosi o kontakt świadków wypadku w Tuchlinie

reklama

Policjanci z Sierakowic szukają świadków wypadku, do którego doszło w Tuchlinie na drodze wojewódzkiej nr 214. Dwie osoby zostały tam potrącone przez kierującego vw golfem.

Komisariat Policji w Sierakowicach poszukuje świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 7.10.2018 około godz. 00.10 w Tuchlinie, gm. Sierakowice. Na drodze W-214 w Tuchlinie kierujący samochodem volvo zatrzymał się na środku jezdni. Następnie z pojazdu wyszło dwóch pasażerów, którzy w następstwie zostali potrąceni przez kierującego jadącego z przeciwnego kierunku vw golfem IV.

Policjanci z Komisariatu Policji w Sierakowicach poszukują świadków wypadku. Osoby które poruszały się w/w trasą, widziały przebieg wypadku, sytuację przed i po zdarzeniu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Sierakowicach. Prowadzący postępowanie w tej sprawie asp.szt. Piotr Hirsz, tel. 603-951-107, 058 685-21-63, 058 681-21-50.

reklama

Komentarze (1)


Lonnie2020-03-17 18:24:35

0 0

Dzień dobry. Mam na imię Lonnie. Jestem specjalistą w publikowaniu artykułów na różnych stronach internetowych. Czy Pan/Pani byłaby zainteresowany (a) wzajemną i korzystną współpracę? Przed tym jak rozpocząć, proszę wypełnić kwestionariusz, który pomoże wyjaśnić wszystkie szczegóły współpracy: https://forms.gle/e9N9wKTw6PPTCGm69 Kwestionariusz nie jest długi, nie zajmuje więcej niż 3 minuty. Wszystkie odpowiedzi będą korzystni, żeby przyspieszyć naszą współpracę i wszystko wyjaśnić. Dziękuję bardzo za odpowiedzi i mam nadzieję na długą i owocną współpracę. Jeśli Pan/Pani ma pytania dotyczące kwestionariusza lub czegoś innego, jestem gotowa pomóc w każdej sytuacji. Z poważaniem, Lonnie

Odpowiedzi: 0

Odpowiedz

Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz