Policja poszukuje go od miesiąca. Wyszedł ze szpitala i zaginął

reklama

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania za zaginionym Czesławem Siedleckim. 75-letni mężczyzna 1 maja wyszedł z szpitala przy ul. Wienieckiej i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania przy ul. Fredry we Włocławku. Zaginiony może mieć zaniki pamięci. 

Rysopis: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe średniej długości, oczy niebieskie, nos duży i prosty, duże i odstające uszy.

Cecha charakterystyczna: blizna nad lewym okiem po upadku w przeszłości.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę, czarne spodnie, najprawdopodobniej koszulę koloru niebieskiego, białe buty sportowe.  

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub widział go po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z tutejszą jednostką policji pod numerami telefonicznymi 54 414 50 25, 54 414 52 51 lub na numer alarmowy 112.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz