Połasili się na bransoletki, zegarki i łańcuszki, ale coś poszło nie tak...

reklama

Policjanci zatrzymali dwóch kolejnych sprawców włamania do sklepu jubilerskiego. Usłyszeli już zarzuty i przyznali się do popełnionego czynu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamania do sklepu jubilerskiego doszło pod koniec stycznia. Dwóch mężczyzn podeszło do witryny sklepowej i za pomocą siekiery wybili szybę, a następnie ukradli 27 zegarków oraz bransolety o łącznej wartości blisko 10 tysięcy złotych.

Policjanci z Sochaczewa szybko zatrzymali pierwszego ze sprawców. Był nim 31-letni mieszkaniec gminy Teresin. Mężczyzna jest dobrze znany funkcjonariuszom. Odbywał już karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli kilkanaście zegarków, a także część bransolet utraconych w wyniku włamania.

Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy uwzględnił wniosek o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Referatu Operacyjno - Rozpoznawczego cały czas pracowali nad ustaleniem innych osób biorących udział w przestępstwie. W ostatnim czasie zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu sochaczewskiego w wieku 30 i 36 lat, którzy są dobrze znani miejscowym funkcjonariuszom. Obydwaj usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem i przyznali się do popełnionego czynu. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

reklama

Komentarze (1)


alek2019-03-07 11:52:47

0 0

haha ale złodziej

Odpowiedzi: 0

Odpowiedz

Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz