Podpalił śmietnik, teraz czeka go długa odsiadka

reklama

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 59-letniego mieszkańca powiatu chodzieskiego. 

Mężczyzna jest podejrzany o podpalenie śmietnika w centrum Piły. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

Do zdarzenia doszło 03 marca br. przy Placu Konstytucji w Pile. Około południa służby ratunkowe zostały powiadomione o podpaleniu śmietnika. Na szczęście nic poważnego się nie stało, a strażacy szybko ugasili ogień. Jednak około godz. 15.00 ponownie zaalarmowano służby o podpaleniu tego samego śmietnika. Tym razem ogień zaczął się rozprzestrzeniać błyskawicznie. Śmietnik został doszczętnie zniszczony.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Jeden z mieszkańców, który zaalarmował stróżów prawa o zdarzeniu i był jednocześnie świadkiem, wskazał szczegółowy rysopis sprawcy, a także kierunek w jakim uciekł podpalacz. Dzięki tym cennym wskazówkom mundurowi zatrzymali mężczyznę w centrum Piły. Oświadczył, że przyjechał do Piły dzień wcześniej i błąkał się po mieście. Nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego tak postąpił.

Zatrzymany to 59-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz