Podejrzany o podpalenie stodoły w Zgorzałem zatrzymany. Grozi mu 5 lat więzienia

reklama

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie stodoły. Do zdarzenia doszło 4 maja w Zgorzałem. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Straty wyceniono na blisko 100 tysięcy złotych. Podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do pożaru stodoły w Zgorzałem doszło 4 maja po godz. 21.00. Akcja gaśnicza trwała ponad 6 godzin - spłonął cały budynek, który wykorzystywany był przy produkcji palet. Straty wstępnie wyceniono na kwotę 96 tysięcy złotych.

Nad sprawą pracowali kartuscy kryminalni oraz policjanci z posterunku policji w Stężycy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na wytypowanie podejrzanego o podpalenie stodoły.

- Wczoraj policjanci zatrzymali 42-latka, mieszkańca powiatu kartuskiego. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a rano został przewieziony do prokuratury. Wobec podejrzanego zastosowano dozór policji oraz poręczenie majątkowe - informuje p.o. oficera prasowego kartuskiej policji st. asp. Artur Socha. 

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz