Po pijanemu wciąż wsiadają za kółko. Skutki mogą być tragiczne

reklama

Tylko w tym tygodniu na terenie powiatu inowrocławskiego policja ujawniła pięć osób, które kierowały pojazdami po alkoholu lub jest wobec nich podejrzenie, że tak właśnie było.

Jeden z takich właśnie przypadków zakończył się kolizją drogową, do której doszło w nocy z wtorku na środę w Marulewach. Tam kierujący samochodem marki audi, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i wjechał do przydrożnego rowu. Podjęte przez policjantów ustalenia na miejscu i badanie stanu trzeźwości 25-letniego mężczyzny wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił on do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał. Jeszcze wczoraj mężczyzna ten usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Odpowie zatem za przestępstwo  i spowodowanie kolizji drogowej.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz