Po amfetaminie za kierownicą motocykla

reklama

Kolejny kierowca siadający za kierownicą swojego pojazdu po zażyciu narkotyków wpadł w ręce będzińskich stróżów prawa. Tym razem 25-letni mieszkaniec Wojkowic wpadł podczas kontroli drogowej w Wojkowicach przy ul. Karłowicza. Jak się okazało w wyniku badania narkotesterem w ciele mężczyzny znajdowała się amfetamina. Za jazdę pod wpływem narkotyków mężczyźnie grożą nawet 3 lata więzienia.

Pełniący wczoraj przed południem służbę  na terenie powiatu policjanci z będzińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej w Wojkowicach kierowcę motocykla honda. Siedzący za kierownicą jednośladu na widok policjantów stał się bardzo nerwowy i pobudzony. Badanie wykonane przy użyciu policyjnego testera narkotyków wykazało, że 25-letni wojkowiczanin jest pod wpływem amfetaminy. W trakcie przeszukania przy mężczyźnie znaleziono narkotyki, które prawdopodobnie wcześniej zażywał. Dalszym losem mężczyzny zajmie się teraz sąd i prokurator. Grożą mu 3 lata więzienia.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz