Pływali rowerem wodnym mając po 2 promile alkoholu

reklama

Policjanci z posterunku wodnego w Poraju skontrolowali jeden z rowerów wodnych na zbiorniku w Poraju. Podczas legitymowania, okazało się, że dwuosobowa załoga jest kompletnie pijana. Badanie wykazało w ich organizmach prawie po dwa promile alkoholu. Obaj zostali ukarani mandatem karnym..

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż przed 14.00. Podczas patrolu wodnego akwenu w Poraju myszkowscy wodniacy postanowili skontrolować jeden z rowerów wodnych. Okazało się, że obaj sternicy byli pijani. Badanie wykazało w u każdego z nich 2 promile alkoholu w organizmie. Za sterowanie w stanie nietrzeźwości obaj sternicy zostali ukarani mandatem karnym, a ich rower został odholowany na brzeg.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz