Pijany traktorzysta zatrzymany! Badanie trzeźwości wykazało, że ...

reklama

Nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który jechał ciągnikiem pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 2,4 promila.

Do zatrzymania mężczyzny doszło na terenie gminy Osięciny w powiecie radziejowskim. W miejscowości Bełszewo policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli ciągnik. Od samego początku nabrali wątpliwości, co do trzeźwości mężczyzny. 

- W trakcie rozmowy z 53-letnim kierowcą, nabrali podejrzeń, iż mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Kierował ciągnikiem, mając prawie 2,4 promila alkoholu w organizmie - relacjonuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

Sprawą mężczyzny zajmie się teraz sąd. 53-latkowi grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka kara finansowa. 


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz